Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy z aneksem kuchennym Rostworowo - Lista ofert sprzedaży i najmu

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

780 000 zł124 m² 6 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Rezerwacja Zainteresowanych zakupem bliźniaka zapraszam do kontaktu telefonicznego. Mam aktualnie w ofercie inne bliźniaki oraz takie, które wkrótce pojawią w sprzedaży. - bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Rostworowo

Rostworowo,wielkopolskie

950 000 zł275 m² 3 453,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Credo poleca na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom pod Poznaniem w miejscowości Rostworowo (koło Rokietnicy) o powierzchni 275 m2 z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rostworowo

Rostworowo,wielkopolskie

950 000 zł275 m² 3 453,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jodłowa

Rostworowo,wielkopolskie

950 000 zł275 m² 3 453,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij